سفارش تبلیغ
صبا ویژن

بدون عنوان

روز جمعه 13 آبان 90، اعضای گروه های 8 تا 14 و نیز گروه های 32 تا 42 (سایت های سایت 10-3 مهرشهر و سایت 4-3 مهرشهر) با دعوت اتحادیه از محل بلوک های مسکونی خود در مهرشهر بازدید نمودند.
در این بازدید آقای طهرانی نژاد مدیرعامل اتحادیه در مورد چگونگی پیشرفت پروژه از ابتدا تا کنون توضیحاتی ارائه نموده و به سوالات اعضا پاسخ داد.

لازم به ذکر است پیش از این گروه های 1 الی7 و 15 الی 23 از پروژه های خود بازدید نموده اند و از مابقی گروه ها نیز بزودی دعوت به عمل خواهد آمد.

بازدید مهرشهر دزفول 13آبان

بازدید مهرشهر دزفول 13آبان


ارسال شده در توسط سید محمد ساکبی

استاندار خوزستان خاطر نشان کرد: روند ساخت مسکن مهر در دزفول از زمان شروع تا کنون بسیار سریع و عالی بوده است.

مهرشهر دزفول


سید جعفر حجازی در شورای مسکن استان که در شهرستان دزفول برگزار شد، مشارکت خوب و تلاش اعضای تعاونی‌های مسکن مهر شهرستان دزفول را قابل تقدیر دانست و از واگذاری 1500 واحد مسکونی در این شهرستان تا پایان سال ‌جاری خبر داد
وی افزود: در شهر دزفول 2 هزار و 300 واحد در حال ساخت است که 1500 واحد آن تا پایان امسال و مابقی در تیر ماه سال آینده واگذار خواهند شد.
وی گفت: بخش دیگری نیز که در کوپیته دزفول در حال ساخت هستند در بهمن ماه آماده و تا تیر ماه سال آینده نیز کل 600 واحد مسکن مهر این منطقه واگذار خواهند شد؛ به طوریکه تا تیر ماه سال آینده کار ساخت حدود 3 هزار واحد مسکن مهر در شهر دزفول به اتمام می رسد و به متقاضیان واگذار می‌شود استاندار خوزستان افزود: ساخت مسکن مهر با وجود اینکه به دلیل مشکلاتی در آزادسازی زمین‌های پادگان شهید جعفرزاده با تاخیر صورت گرفت لیکن پس از رفع مشکل و شروع کار به دلیل مشارکت خوب و تلاش اعضای تعاونی‌ها این مساله دارد جبران می‌شود و روندی بسیار سریع و عالی را تاکنون طی کرده است.
وی گفت: روند ساخت مسکن مهر در دزفول به دلیل مشکل یاد شده نسبت به دیگر شهرهایی ازجمله شوش، و بهبهان که زود شروع کردند عقب‌تر بوده اما با توجه به همتی که دیدم و قولی که دست‌اندرکاران دادند بخشی از آن تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.این گزارش حاکی است: در این نشست کلیپی از سایت مسکن مهر دزفول - که توسط اتحادیه تعاونی های مسکن مهر این شهرستان طراحی شده بود- به نمایش گذاشته شد.مدیرعامل اتحادیه تعاونی های مسکن مهر دزفول در سخنانی گزارشی از روند پیشرفت پروژه و مشکلات موجود ارایه کرد و گفت: در حالی که پروژه مسکن مهر این شهرستان 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، اما مشارکت اعضا با میزان سهم آورده ی 21 میلیون تومان و با میانگین 9 میلیون و 200 هزار تومان، نزدیک به 70 درصد است.تهرانی از خریداری کلیه ی انشعابات آب و برق توسط تعاونی ها و نیز ساخت یک مسجد و یک مدرسه در دو ماه گذشته خبر داد و آمار افتتاحیه واحدهای مسکن مهر را تا پایان سال جاری 1550 واحد ذکر کرد و گفت: 733 واحد باقی مانده نیز تا تیرماه سال آینده مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.
این در حالی است که در ابتدای سال گذشته، عده ای دنبال انحلال اتحادیه های تعاونی های مسکن مهر بودند که با حمایت و یاری مدیریت بخش تعاونی استان، ضمن جلوگیری از تضعیف اتحادیه ها، در حمایت از آن ها نیز گام هایی برداشته شد که امروزه بحمدا... اتحادیه های تعاونی های مسکن مهر در شهرستان های استان، قوی ترین و مهم ترین اهرم به ثمر نشستن طرح ملی مسکن مهر در خوزستان به شمار می روند.

منبع:اداره کل تعاون خوزستان


ارسال شده در توسط سید محمد ساکبی

آخرین عکسهای پروژه مورخ 4 آبان 90
برای دیدن عکسها در سایز بزرگتر روی آنها کلیک کنید.

سایت مهرشهر دزفول- شرکت تنگوان اندیمشک - گروه های 1 الی 7

مهرشهر دزفول

سایت مهرشهر دزفول - شرکت سیویل دز - گروه های 8 الی 14

مهرشهر دزفول

سایت مهرشهر دزفول - شرکت فلات آسیا - گروه های 15 الی 23

مهرشهر دزفول

سایت مهرشهر دزفول - شرکت مجذوب سازه خوزستان - گروه های 24 و 25 و 43

مهرشهر دزفول


سایت مهرشهر دزفول - شرکت سازه 2000 شمال - گروه های 26 الی 31

مهرشهر دزفول


سایت مهرشهر دزفول- شرکت سیویل دز - گروه های 32 الی 42

مهرشهر دزفول

سایت مهرشهر دزفول- شرکت سازه 2000 شمال - گروه های 44 الی 46

مهرشهر دزفول

سایت های مهرشهر دزفول و مهرشهر دزفول - شرکت نمایان کار ایلام - گروه آموزش کشاورزی

مهرشهر دزفول

مدرسه شماره 1 مهرشهر

مهرشهر دزفول

مسجد ولایت مهرشهر

مهرشهر دزفول


ارسال شده در توسط سید محمد ساکبی